Květen 2010

Pa-pardon.*

13. května 2010 v 19:28 | An(N)dy |  My keci
Takže ano, ano, zase píše An(N)dy. That Girl* stále nemá internet, a ještě se odjíždí na ŠvP (škola v přírodě) Dohodla jsem se s ní, že na blog psát nemusím, ale že ho budu alespoň kontrolovat. No, teď jsem prostě jen musela (z vlastní vůle :D) napsat aktualitku, a to, že:
~That Girl* stále nemá internet a neví se, kdy ho bude mít. Docela jí lituju, už je to kolik měsíců.
~Já (best-sweet.blog.cz) odjíždím v sobotu na ŠvP, takže kontrolovat blog nebudu, ani přidávat aktuality nebudu.
~ That girl* odjíždí v pondělí na ŠvP, takže i kdyby net měla, přidávat nebude, bude pryč, a jelikož jede někam jinam, než já (a to jsme ve stejný třídě, uplně jsme se rotřetili!), tak se ani na ničem nemůžem dohodnout. Ale není u ní jistý, jestli pojede, protože vypadá, že bude marodit.. Já teda nevim, jestli jí mám přát, aby hodila maroda, nebo s naší třídní ěnkam doháje :D A naší partou dementů, že :) :D (tim narážim na kluky :D Ty dobrý jedou semnou :D)
~ Takže já se s váma loučíím :)) Pá

Extra-Mini*Oznámeníčko

6. května 2010 v 18:23 | An(N)dy |  My keci
Ahojky ve spolek <3 No, jen jsem vás chtěla jen předem upozornit, že admince sweet-foreveru pořád nefunguje internet. Už jsou přestěhovaní, ale internet nefunguje, a zřejmně asi ještě chviličku nebude. Požádala mně (An(N)dy), abych se trošku o její blog starala, a jelikož je to kamarádka, tak jsem neodmítla =)  Jen je toho na mně teď trošku víc, protože se starám o svůj blog + jsem nová adminka na layoutgraphic. Takže články nebudou každý den, ale to překousnete ;) =) Po těch měsících čekání :P Mimochodem, vůbec nemám ponětí, co bych měla přidávat =D Něco vymyslím ;) =))